Archiv kategorie Technika

Moje úvaha k “ energii na palubě „

Nazdar kolegové.

Když se na kopci probírala energie – respektive članek na PGWEB-u nevěnoval jsem tomu větší pozornost. adidas ultra boost Když se zmínky objevily i na našem fóru, článek jsem proentroval. louboutin chaussure Air Jordan XX9 Neměl jsem sílu vše číst.

Zde je pár mých poznatků:

1) Jakoukoliv power banku potřebuji jen pouze pokud mi nevystačí akumulátor na dobu letu. buy mu legend zen new balance noir Jak si večer dobijete je už na Vás. nike chaussures Řešení je víc.

2) Nejlepší řešení – pokud tedy nemáte kde dobíjet – se mi jeví koupit si náhradní akumulátor. kyrie irving Prostě si koupím 2-3 ks za pár kaček, doma všechny nabiju a prodloužený víkend řeším jen ranní výměnou akumulátoru. adidas pas cher adidas f50 Žádné ztráty na měničích v gps / mobilu / a power bance.

3) No a pokud už tedy potřebujete další vehement na břiše, tak autor vynechal solární varianty. nike internationalist Ty existují i ve variantě s možností nabíjet je “ drátem „. prix des lunettes ray ban wayfarer Obecně se sluníčkem moc nelze počítat a levné socky mají pidičlánky co taktak vnitřní akumulátor dobijí, ale najdete i rozumější / dražší / řešení.

Uff.

1 komentář

QUANSHENG TG-UV2 – stručný popis ovládání

Volba aktivní frekvence

Quansheng TG-UV2 - obalDisplej je dvouřádkový a na něm jsou zobrazeny dvě frekvence, mezi kterými se přepíná klávesou „MAIN“. Vybraná frekvence je vlevo označena šipkou a je používána pro vysílání a příjem. Stanice poslouchá a vysílá jen na této frekvenci. Pro práci na obou frekvencích je třeba zapnout funkci DW (F+9).

Zobrazit celý »

7 komentářů

Dualbandová radiostanice PMR/2m – QUANSHENG TG-UV2

tg-uv2-malejJelikož, mě moje vysílačka už nějakou dobu zlobí, rozhodl jsem se moje PMRko obměnit. Uvažoval jsem o jiné PMR stanici, měl jsem vyhlídnuto buďto mnou oblíbené Cobry nebo něco od Inteku. S Jardou jsme probírali co by mohlo bejt nejlepším řešením. Začala se mi líbit možnost pořídit vysílačku dualbandovou, která se dá použít jak v pásmu PMR, které nyní používáme, tak i v pásmu 2m (rovněž mezi padáčkáři hojně používané pásmo).

Jarda měl půjčenou Kenwood TH-F7, moc pěkná mašinka, ale cena přes 8 tisíc je poměrně dost. Naštěstí řešení existuje. Prakticky všechno se dneska dělá v Číně a radiostanice nejsou výjimkou. Někdy v podstatě z jedné linky sjíždějí výrobky značkové i neznačkové. Za rozumnej peníz okolo 2400,- se dá sehnat kvalitní dualbandová a prověřená radiostanice. Zobrazit celý »

31 komentářů

Hands Free ke QUANSHENG TG-UV2 nebo WOUXUN KG-UVD1P

quansheng schemaSe stanicí QUANSHENG TG-UV2 je dodáváno jednoduché HF se sluchátkem do ucha a klíčováním u mikrofonu (obr.1). Další možností je použít třeba některou z HF pro stanice Kenwood. Docela pěkná a levná je např. ta na obr. 2. Má velké klíčovací tlačítko a sluchátko k zavěšení na ucho.

Zobrazit celý »

10 komentářů

Mini DVR kamera

Dostala se mi do rukou docela zajímavá mini kamera. Řek bych, že je ideální pro natáčení při našem poletování, ale i při jiných sportovních aktivitách. Jednoduše půjde přidělat třeba na helmu nebo přicvaknout kamkoliv na popruh. Záznam je prováděn na micro SD karty do kapacity 8GB. Ukázkové video tady.

Zobrazit celý »

7 komentářů