Moje úvaha k “ energii na palubě „


Nazdar kolegové.

Když se na kopci probírala energie – respektive članek na PGWEB-u nevěnoval jsem tomu větší pozornost. adidas ultra boost Když se zmínky objevily i na našem fóru, článek jsem proentroval. louboutin chaussure Air Jordan XX9 Neměl jsem sílu vše číst.

Zde je pár mých poznatků:

1) Jakoukoliv power banku potřebuji jen pouze pokud mi nevystačí akumulátor na dobu letu. buy mu legend zen new balance noir Jak si večer dobijete je už na Vás. nike chaussures Řešení je víc.

2) Nejlepší řešení – pokud tedy nemáte kde dobíjet – se mi jeví koupit si náhradní akumulátor. kyrie irving Prostě si koupím 2-3 ks za pár kaček, doma všechny nabiju a prodloužený víkend řeším jen ranní výměnou akumulátoru. adidas pas cher adidas f50 Žádné ztráty na měničích v gps / mobilu / a power bance.

3) No a pokud už tedy potřebujete další vehement na břiše, tak autor vynechal solární varianty. nike internationalist Ty existují i ve variantě s možností nabíjet je “ drátem „. prix des lunettes ray ban wayfarer Obecně se sluníčkem moc nelze počítat a levné socky mají pidičlánky co taktak vnitřní akumulátor dobijí, ale najdete i rozumější / dražší / řešení.

Uff.

 1. #1 Spy.Dr 16.05.2013

  Je to trochu jinak.

  Powerbanka váží třeba 300g komplet, takže o váze to moc není.
  Ve chvíli kdy člověk používá např mobil jako GPS, tak je docela fajn po 3 hodinách letu mít pořád plnou baterku. Navíc vyměňovat baterie v mobilech (zvlaště v těch nových, není zrovna praktický.

  Ad solární dobíjení:
  o tom se nezmiňoval, jelikož je odzkoušený, že je to nedostatečný, solar velikosti mobilu, kterej se ještě dá jakžtak vměstnat na pultík nedokáže dodávat tolik, kolik třeba mobily s GPS spotřebovávají.

  a motocyklovej aku je přehnanej :-) když koukneš na to kolik se dá vydolovat třea z 18650 článků…

  Musíš na to taky nahlížet tak, že celý je to hlavně pro nás, kteří používáme XCtrack, XCsoar, LK8000, nebo podobný lítací softy, který běžej na mobilech, autonavigacích, a věcech, který maj velký barevný displaye, který maj taky ale bohužel velkej odběr a proto je třeba je taky trochu přikrmit.

  Pro příklad můj mobil s 4,7″ displayem, na kterym mi při lítání běží XCtrack tak mi při domácím testování vydržel cca 5 hod. Jenže nutno vzít v potaz, že na kopec většinou nepřijedeš se 100% baterky a po dolítání bych telefon ještě rád používal. A co víc, kdo ví jestli zrovna nepoletim 150km FAI 8 hodin :-D že jo :-D

  Takže tak zase asi já no :-)

(nebude zveřejněn)

 1. Zatím žádné zpětné odkazy.