Mini DVR kamera


Dostala se mi do rukou docela zajímavá mini kamera. Řek bych, že je ideální pro natáčení při našem poletování, ale i při jiných sportovních aktivitách. Jednoduše půjde přidělat třeba na helmu nebo přicvaknout kamkoliv na popruh. Záznam je prováděn na micro SD karty do kapacity 8GB. Ukázkové video tady.

Kupoval jsem ji na Ebay, ale dnes není problém koupit třeba na Aukru.

letak

Vlastnosti:

- 30 snímků/sec při rozlišení 720×480
– nahrává na microSD až do 8GB
– podpora USB 1.1 a 2.0
– záznam obrazu a zvuku ve formátu AVI
– vestavěný citlivý mikrofon
– 2 režimy nahrávání – ruční spuštění/zastavení tlačítkem nebo automatické spuštění/zastavení na základě detekce zvuku
– LED indikátor pro signalizaci činnosti kamery
– funkce webové kamery při propojení s PC
– zabudovaná Li-Ion baterie, provoz cca 2 hodiny na plné nabití
– nabíjení z přiloženého adaptéru nebo z PC (pomocí USB)
– rozměry 55 x 20 x 18 mm
– hmotnost 50 gramů

sada-600

Ukázka videa pořízeného touto kamerou – Video zde. Není to z lítání, ale pro info snad stačí.


 1. #2 pepa svahač 19.11.2013

  Používám telefon, 2,5x exsterní dobijení než má baterka v tel. A možna se vyplatí aplikace do auta zaznam posledních 5 min. Ještě to nemám plně vyskoušený ale když se neco zajimaveho děje ve vzduchu tak určitě než spustíš kameru už je po tom.
  Samozřejmně GO Pro by byla nejlepší pouze ta cena mne odrazuje.
  To vše jde spustit najednou Video,XC track,Endomondo.

 2. #3 pepa svahač 19.11.2013

  Dneska už překonaná nebrat pokud to nemá aspon HD kvalitu a tato je tesně pod touto kvalitou , pokud koupiš 8MPix telefon jsi na tom lépe. A ten se da koupit kolem 5 tis.
  Jako zaloha fotaku taky stačí a ještě si na něj dáš XC Track a endomond a máš zaznam letu.

  Podle mne vyhozené penize pokud to nemá HD kvalitu a to mozna koupíš o 200kč dráž.

 3. #4 Filip Navrátil 11.07.2013

  Ahoj. MD80 mini kamery není špatná, ale za ty prachy se Vám asi víc vyplatí klíčenka 808 HD 720p, která nejenom že natáčí v HD, ale i dokáže natáčet s širokoúhlým objektivem, který má vestavěný. Osobně vlastním tuto kameru, přesný odkaz na ní je zde http://www.mini-kamera.cz/kategorie/6-klicenka-808-hd-720p.html. Mám jí fakt ověrřenou a musím jí 100% doporučit. Ale také je k ní hodně důležité koupit i paměťovku s class 6 min. tak 4GB, jiak to nemá cenu…

 4. #5 Hendrix - Police nad Metují 26.09.2010

  jj, díky. Určitě budu potřebovat stovky rad a pravděpodobně i pomoct s výběrem vybavení (nikdo z mých současným přátel neléta :( ). Ostatně týdenní kurs a dolet ze mě pilota nabušeného vědomostmi a 100 % zodpovědným přístupem k věci rozhodně neudělá. To bude běh na dlouhou trať (jestli se nemýlím). Díky.

 5. #6 Gogo 23.09.2010

  Ahoj, ceny těchto kamer šly opravdu zase dolů a jsou fakt za hubičku :-) .
  A samozřejmě Tě rádi brzo uvidíme třeba někde na kopci. Pokud by jsi ohledně paraglidingu cokoliv potřeboval určitě se na kohokoliv z nás můžeš obrátit.

 6. #7 Hendrix - Police nad Metují 22.09.2010

  Tyhle mršky mrňavý jsou na mém oblíbeném shopu www hobbycity com. Vyjde tam na 11 dolarů (bez SD karty), což je k dnešnímu dni (dolar zase klesl-sláva:)) 202Kč. Mají i jiné, leč parametrově i kvalitativně srovnatelné modely za 18 a 23 USD. Poštovné je dle váhy, takže při objednání 1 ks kamerky do ČR vás příjde na 3 USD ( 58 Kč :) ). Doručení trvá 2-3 týdny.

  info: CLO se do celkové ceny zásilky 150 EUR (cca 200 dolarů) neplatí, takže koncová cena by byla 260,- Kč s poštovným. NO NEKUPTE TO ???:) ( a rovnou aspoň pět kusů !!!)

  PS: Začínám studovat knihu PARAGLIDING od Richarda Plose, tak doufám, že do roka a do dne půjdu na svůj první start (v kurzu samozřejmě :) ). Létat u PC VIRTUÁLNĚ (FSX a CONDOR) je asi jen pěkně slabej odvárek (nejspíš ani to ne). JÁ CHCI NAHORŮŮŮŮ !!!!

  Letu zdar

(nebude zveřejněn)

 1. Zatím žádné zpětné odkazy.